Reklamacje i zwroty

Zamawiasz kupon lub panel materiału w naszym sklepie? W ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki przysługuje Ci prawo zwrotu zakupionego towaru.

Prawo to odnosi się jednak tylko i wyłącznie do kuponów tkanin. Dlaczego? Ponieważ materiał odcięty specjalnie pod Twoje potrzeby staje się "rzeczą wyprodukowaną według specyfikacji konsumenta". Dzieje się tak na mocy art. 38 pkt 3 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2014, poz.827): "prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb".

Po wcześniejszym poinformowaniu nas o chęci zwrotu (np. za pomocą fanpage lub telefonicznie) oraz wypełnieniu formularza, który wysyłamy razem z mailem informującym o zakupie, możesz odesłać towar na adres:

Florentine. Włoskie Tkaniny.
ul. Mińska 48
04-830 Warszawa 

Pamiętaj jednak, że zawsze musisz przesłać nam paragon. To bardzo ważne - bez niego zatwierdzenie zwrotu będzie niemożliwe. 

Zwrot wpłaty zostanie dokonany w ciągu ok. 3-7 dni roboczych od chwili przyjęcia przez nas produktu.

Reklamacje są rozpatrywane indywidualnie, dlatego zanim wyślesz do nas materiał - skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Może się zdarzyć, że jeśli nie dasz nam znać - zwyczajnie nie przyjmiemy paczki nie wiedząc czym jest. Także i w tym wypadku do reklamacji niezbędny jest paragon.

Promocje

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie