• Bawełna elastyczna - Różowe róże na bieli

Symbol: MB8322
Informacja o cenie dotyczy 1 metra
Wzór duży, kwiatowy, z pokazów
Kolor wielokolorowy
179.00
m
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 16
Odbiór w sklepie - rezerwacja 0
Odbiór w sklepie 0
Paczkomat InPost 16
Kurier InPost 16
Kurier InPost - pobranie 19
Dostępność 4 m

Zamów telefonicznie: 502513199

Bawełna elastyczna - Różowe róże na bieli DG

Włoska bawełna elastyczna w kwiatowy wzór znany z pokazów domu mody Dolce. Różany motyw na stałe już wpisał się w kolejne kolekcje projektana. Na białej tkaninie widoczne są duże róże o różowych, pastelowych pąkach oraz zielone łodygi z liśćmi. Lewa strona materiału jest wyraźnie rozbielona. Lekka, matowa bawełna o jednolitej, gładkiej i miękkiej powierzchni przyjemnej w dotyku. Elastyczna bawełna, delikatna i delikatnie sztywniejsza w chwycie. Dzięki dodatkowi elastanu materiał jest plastyczny, uciągliwy, dobrze się układa i pracuje oraz jest nieco bardziej odporny na zagniecenia. Oddychająca bawełna koszulowa, która jest przyjemna dla skóry i komfortowa w noszeniu. Może wymagać podszewki lub mocnego umarszczenia. Bawełna elastyczna o kwiatowym wzorze, która zachwyci jako:

  • koszula
  • bluzka
  • sukienka
  • spódnica 
  • tunika

 

Informacje o materiale:

Skład: 98% bawełna, 2% elastan

Szerokość: 145 cm (+/- 3 cm)

Gramatura: 130-150 g/m2

Panel/kupon: nie

Zamówienie próbki: tak

Kolor/wzór: kwiatowy, duży, różowe róże, pastelowe róże, białe tło, modny, ponadczasowy

Właściwości: matowy, cienki, uciągliwy, plastyczny, elastyczny, oddychający, miękki w dotyku, delikatnie sztywniejszy w chwycie, premium

Pielęgnacja bawełny: pranie wodne w temperaturze 30-40 stopni

Pochodzenie: Włochy


Uwaga! Kolor materiału może różnić się od rzeczywistego w zależności od ustawień monitora. W razie pytań - prosimy o kontakt lub zamówienie próbek.

FLORENTINE - SKLEP Z TKANINAMI WŁOSKIMI
Jedwab, wełna, kaszmir, alpaka, chanelka bawełna premium