• Płatności

W skelpie internetowym Florentine korzystać można z następujących form płatności:

Szybkie płatności PayU 
W tym wypadku, po dokonaniu zakupu i wybraniu formy płatności, zostaniesz przeniesiona (lub przeniesiony) na stronę szybkich płatności PayU, gdzie możesz dokonanć natychmiastowej wpłaty. 

Za pobraniem
Wybierz interesujące Cię materiały i zapłąć za nie kurierowi DPD przy odbiorze paczki. Kurierowi płacić można tylko i wyłącznie gotówką, dlatego warto mieć przygotowaną odliczoną kwotę. Przed dostarczeniem wysyłki, kurier powinien skontaktować się z Tobą w celu umówienia daty odbioru.

Przelew
Dokonaj przelewu na nasze konto, a po zaksięgowaniu płatności - nadamy paczkę z zamówionymi włoskimi materiałami. Pamiętaj jednak, że na wpłatę czekamy 2 dni. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Odbiór osobisty w sklepie
Zakup możesz także odebrać osobiście w siedzibie naszego sklepu z materiałami włoskimi, mieszczącego się w Warszawie na Pradze Południe przy ul. Mińskiej 48, lokalu U4. Także i w tym wypadku na odbiór czekamy 2 dni, a po tym czasie - zamówienie zostanie anulowane. Materiały zostaną odcięte dopiero podczas Twojej wizyty we Florentine.

Dane do przelewu
SANTANDER 6 O. W WARSZAWIE 26109017530000000132295694
Florentine. Tkaniny włoskie.
Mińska 48
03-808 Warszawa