• Włoskie materiały luksusowe w niskich cenach

Skorzystaj z naszej promocji z okazji Dnia Kobiet, która obowiązuje od 8 do 14 marca 2021 r. Wpisz kod TYDZIENKOBIET i obniż cenę naszych włoskich tkanin o dodatkowe 10%. Promocja obejmuje również materiały z wyprzedaży, dlatego niektóre rabaty sięgają nawet 55%!

Wszystkiego najlepszego w tym dniu, który jest tak fantastyczny, że w sklepie z tkaninami Florentine trwa aż tydzień!

Promocja tkanin włoskich

Szukasz tanich materiałów, ale nie chcesz rezygnować z dobrej jakości? Czasem brzmi to niewykonalnie, ale akurat w wypadku asortymentu z tej zakładki jest to możliwe. Znajdziesz tu bowiem kupony: jedwabwełnabawełnaszyfonsatyna - czegokolwiek szukasz, tutaj możesz znaleźć w okazyjnej cenie. Tkaniny włoskie w promocyjnych cenach, ale w najwyższej jakości Florentine.

Materiały w kuponach są często ostatnimi kawałkami tkanin i ich ilość jest z góry określona oraz uwzględniona w opisie produktu. Jeśli materiał ma jakąkolwiek skazę - to także zostanie zamieszczone w uwagach dotyczących tkaniny. Kupon tkanin może być zarówno 30 centymetrowy, jak i dwu-, czy trzymetrowy; taka rozpiętość umożliwia dopasowania materiału do potrzeb projektu.