• Maseczki profilowane jedwabne - zestaw 3 sztuki

Symbol: Jedwab3szt
75.00
szt.
Wysyłka w ciągu 3 dni robocze od zaksięgowania wpłaty
Cena przesyłki 13
Odbiór w sklepie - rezerwacja 0
Odbiór w sklepie 0
Kurier InPost 13
Paczkomat InPost 13
Kurier InPost - pobranie 16
Dostępność 35 szt.

Zamów: 506386895 i 502513199

Maseczki profilowane jedwabne - zestaw 3 sztuki

Dwuwarstwowa maseczka ochronna wykonana ze szlachetnego, miękkiego, chłodnego w dotyku jedwabiu (materiał ten stosowany był od XIX wieku przy wyrobie rękawiczek medycznych). Kolorowa maseczka jedwabna w różnobarwne wzory, która nie tylko pozwoli się wyróżnić, ale będzie również praktyczna w użyciu. Maseczka ma uniwersalny rozmiar, a za uchem utrzymywana jest za pomocą płaskich gumek. Dzięki wyprofilowanemu kształtowi dobrze układa się na twarzy i jest wygodna.  Jej głównym celem jest powstrzymanie przed dotykaniem okolic nosa i ust. Materiał jedwabny ułatwia oddychanie (lepsza przewiewność, niż w wypadku bawełny), co znacznie zwiększa komfort noszenia maseczki.

Zdjęcia na stronie są przykładowymi wzorami - motywy często się zmieniają, dlatego jeśli wzór nie ma być losowy, prosimy o kontakt telefoniczny (502 513 199) w celu zapoznania się z obecnie dostępnymi maseczkami.


Specyfikacja produktu:

  • 100% jedwab
  • Wyprofilowany kształt
  • Płaskie, wygodne gumki
  • Wielorazowego użytku
  • Wysokość: +/- 14 centymetrów
  • Szerokość: +/- 20 centymetrów

Jak dbać:

  • Jak najczęściej prasować z parą na wysokiej temperaturze.
  • Maseczkę można również włożyć do piekarnika i nagrzać ją do 80 stopni, tak żeby mieć pewność, że ewentualne wirusy oraz bakterie zostały wyeliminowane.


Zestaw maseczek składa się z 3 sztuk bez filtra. W skład zestawu nie wchodzą filtry. Wzór maseczek wysyłany jest losowo, ale skontaktuj się z nami jeśli masz konkretne preferencje dotyczące koloru lub wzoru - postaramy się dobrać maseczki zgodnie z Twoimi wytycznymi.

Uwaga! Maseczki, jako wyrób do użytku osobistego, nie podlegają zwrotom ani wymianie.  


Czas produkcji: 3 - 5 dni roboczych.

Uwaga! Wzory maseczek są losowe, a zdjęcia wzorów są przykładowe - jeśli interesują Cię konkretne rodzaje motywów lub kolorów, skontaktuj się z nami (502 513 199). Kolejne partie maseczek powstają z limitowanych kolekcji materiałów stąd ich dostępność jest ograniczona, zapewnia to jednak unikatowość projektów oraz krótkie serie danych motywów.